• Неодамнешно
  • -20 %
Фабричките преносни 360 степени ротирачки отворот црвено осветлување Точни Здив Алкохол Тестер LED Светло Алкохол Breathalyzer

Фабричките преносни 360 степени ротирачки отворот црвено осветлување Точни Здив Алкохол Тестер LED Светло Алкохол Breathalyzer

DEN 384.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Една клучна оперативни
7.
4 не дозволуваат било течноста навлезе во сензор.
Опис На Производот
1. Аудио предупредување надвор пред-сет граница
11. MCU контрола
5. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3. Ви благодариме. (освен одмор)
5.
Менување или мешање со единицата за внатрешната компоненти може да предизвика дефект. Директен процесот на тестирањето LCD индикација,BAC 0.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Единицата прави никакви референци она за крв alc0hol содржина или други такви мерки на пијанство објавена од страна на владата, медицински или други агенции и тела. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Alipay се забавуваат тука. Преносни и моден дизајн
10.
Сите нарачки ќе го следат ова правило. 360 степени ротирачки отворот
9. Секој човек различно реагира на алкохол, така да резултатите од тестот се за повикување само, што не може да послужи како критериуми во одредувањето на исходот. pls знаат тоа. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу
секој тест .
3 не користите бензен , бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер .
Напомена :
Ако вашата нарачка вредноста е под $5, ќе се испраќаат автоматски од страна на Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број. Ние само брод да се потврди цел адреси.
5 за да ве потсетам , за вас и безбедноста на другите , не пијат и вози.
Единица е наменета да се користи како помош за да го промовира разумното возење. Ние сме информирани ви однапред. Брз одговор и да продолжи со
3. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
ABT-0017-838
Бренд Име:
greenwon
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
тестер
Дигитален дисплеј резултати:
(% BAC / g/L)
Детекција На Опсег:
0.000%-0.199% BAC (0.00-1.99 g/l)
гласноговорници:
5pcs на гласноговорници вклучени
Моќност:
2*AAA батерија
Функција:
360 степени ротирачки отворот
Сертификат:
CE, RoHS
Веб-сајт:
http

Слични производи во категоријата