• Неодамнешно
  • -26 %
2017 Нова мода дигитален професионален прецизни LCD breathlyzer +10pcs отворот алкохол тестер freeshipping

2017 Нова мода дигитален професионален прецизни LCD breathlyzer +10pcs отворот алкохол тестер freeshipping

DEN 738.00
DEN 997.44

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации
*Сензор : висока прецизност phlx алкохол сензор
*Откривање Спектар : 0.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Автоматско исклучување
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние прифаќаме Запад Унија, TT.
Карактеристики :
1.
Ние не работат празници .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас .
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Три видови на единица за конверзија(%BAC/‰BAC/mg/L)
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.050 mg/L
*Моќност : 2*1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.995 mg/L(Брач)
*Аларм точка : 0. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.Црна позадина дигитални LCD екран
Забелешка
Тоа секогаш има голем број на гас & нечистотија се апсорбира на површината на алкохол тестер,кога прв пат преземање надвор од тестер од пакување ,на по долго време не користите за тестер,тоа треба повеќе време за чистење и да се загрее на сензорот,ќе треба да repress на копчето на обидете се повторно, неколку пати доколку е можно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ви благодариме. Ние сме информирани ви однапред.‰-малку дигитални алкохол тестер со коишто се слушаат сигнализација
2.Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
AT-818+10
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Моќност:
3*AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Веб:
http
производ тежина:
60g
Точноста:
3x ААА батерии
гласноговорници:
Пет гласноговорници вклучени( не е потребно-едноставно удар во 3-5 секунди)

Слични производи во категоријата