• Неодамнешно
Без пена мали димензии водоотпорен големо влијание опрема случај со рачка

Без пена мали димензии водоотпорен големо влијание опрема случај со рачка

DEN 1435.20

Количината на стоката
Това е достапна


Информации За Детали
1. логото налепница место
2. пластовидно stipes дизајн,тоа го прави лесно да се оџакот на други случаи
3. Лесно се отвори и двојно се фрли брави
4. логото печатење инсерти
5. Интегриран автоматски притисок изедначување вентили
6. Се водат справува со пријатно чувство
7. Заклучување дупка дизајн
8. Логото на налепница на задната страна на случај
9. пластовидно stipes дизајн,тоа го прави лесно да се оџакот на други случаи
10. Еден О-прстен печат
Карактеристично
• Отпорни на вода • Вибрации Доказ • Прашина Доказ • Шок Доказ • мала Тежина • Пластовидно • Хемиски Отпорни • Отпорност на доказ • Супер Силен Брави • Целосно Lockable за дополнителна Безбедност
Пакет : 1pc/јп торба/цтн
Превозот : околу 3-5 дена по добиете плаќање
Превозот начин : евтин начин од страна на кина пост(25-90days)
За брз начин како DHL,UPS-от,FEDEX : клиентите треба да се плати за високо превозот цена
Услуга На Клиентите

Клучни карактеристики

Тип:
Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SQ9082
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Внатрешна:
250*180*95.5 мм
Надворешни:
275*225*113mm
Длабочината на капакот/база:
Беа 25,5/70mm
празни случај тежина :
1.4 килограми
се справи со:
Yes
пена:
без
Пакување тежина:
2.5 килограми
Пакет Големина:
30*25*14cm
кориснички пена:
Добредојде

Слични производи во категоријата