• Неодамнешно
  • -11 %
40MM ЦИЛИНДАР ЗА ПОЛНЕЊЕ ХРОМ ПОЗЛАТЕН ЗА ПИЛА HUS. 345 340 СИНЏИР ВИДОВ ZYLINDER СОБРАНИЕТО W/ КЛИПОТ ПРСТЕНИ ГО ПОСТАВИТЕ ПИН КЛИПОВИ СОБРАНИЕ

40MM ЦИЛИНДАР ЗА ПОЛНЕЊЕ ХРОМ ПОЗЛАТЕН ЗА ПИЛА HUS. 345 340 СИНЏИР ВИДОВ ZYLINDER СОБРАНИЕТО W/ КЛИПОТ ПРСТЕНИ ГО ПОСТАВИТЕ ПИН

DEN 1704.00
DEN 1914.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
345 340 CHAIN SAW
Бренд Име:
HanEng
Тип:
градина алатка делови
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
MPN:
503 8700 76
Материјал:
Хром Позлатен

Слични производи во категоријата