• Неодамнешно
  • -11 %
Бренд Нови 56Wh батерија Li-ion батерија за Trimble S8/S6 вкупно станица

Бренд Нови 56Wh батерија Li-ion батерија за Trimble S8/S6 вкупно станица

DEN 8501.00
DEN 9552.00

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд Нови 56 Wh батерија Li-ion батерија за Trimble S8/S6 вкупно станица
Напон : 11.1 V
Капацитет : 5.0 Ах
Answer : ___________________________ Note :
Мора да се полни пред да го користите.
Користете наведени полначот само
ПРЕТПАЗЛИВОСТ : не ја размонтираат батеријата. Не го изложувајте на температури над 70 C(158 F). Не правете краток надворешни контакти. Неуспехот да се следат овие инструкции може да претставуваат ризик од експлозија, пожар или високи температури, Видете во прирачникот за информации за батеријата
Пакет вклучувајќи . 1 PCS S8 БАТЕРИЈАТА
превозот
Ние ќе го организира превозот за вас во рок од 48 Часа по уплатата расчисти освен празници.
-Ние само брод потврдените адреса е предвидено од страна на Pay Pal. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Pay Pal се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Ако не е, ве молиме да ги споделите со нас пред ние ви испрати пакет, или ние нема да бидеме одговорни за било каква загуба. се надевам дека ќе можат да го разберат.
За купувачите :
1 : Како нов ebay продавачот, јас побара од вас да се почитува мојот подвиг, Ако победи на објектот, ве молиме да се плати одредена сума на пари за вашите победи во рок од 3 дена. ако не, ние ќе ви испратиме порака за да ве потсети. Ви благодариме за соработката јас хармонија многу!!!
2 : ве молиме да ни остават позитивен фидбек по сте го добиле нашата пакет сте задоволни со тоа. како што знаете, секој продавачот, напорно работи за позитивен фидбек. ние ќе го стори истото како е можно ние може да е премногу.
3.Ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail пред да замине негативен фидбек. Оставајќи негативни повратните информации не се решаваат проблемите. Комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе важно и ефикасна отколку да остават негативен фидбек.
4.Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние сме сигурни дека ќе го добие договорот да го реши проблемот.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Изградба Алатка Делови
Број На Модел На:
BDC25B батерија со полнач

Слични производи во категоријата