• Неодамнешно
JINMA трактор 254, во собата на ослободување лост, дел број: 254.21 С. 130

JINMA трактор 254, во собата на ослободување лост, дел број: 254.21 С. 130

DEN 715.68

Количината на стоката
Това е достапна


Дел име : ослободување на рачката
Дел број : 254.21 С. 130
suitaboe за Jinma JM254 трактор со спојки двојна фази. ве молиме проверете ја спојката вид кога се направи нарачка

Клучни карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
JM254 254.21 С. 130
is_customized:
No

Слични производи во категоријата