• Неодамнешно
  • -28 %
ГАС СЕ ВРАТИ GOVENOR ПРОЛЕТ & РОД 3 ЕЕЗ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ХОНДА GX140 GX160 GX200 И ПОВЕЌЕ 5.5 HP 6.5 HP ПУМПА 2KW 3KW E*3800 2500 ГЕНЕРАТОР

ГАС СЕ ВРАТИ GOVENOR ПРОЛЕТ & РОД 3 ЕЕЗ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ХОНДА GX140 GX160 GX200 И ПОВЕЌЕ 5.5 HP 6.5 HP ПУМПА 2KW 3KW E*3800 2500

DEN 240.00
DEN 334.08

Количината на стоката
Това е достапна


ГАС СЕ ВРАТИ, GOVENOR ПРОЛЕТ & РОД 3 ЕЕЗ ЗА ПОЛНЕЊЕ ОДГОВАРА НА ХОНДА GX140 GX160 GX200 5.5 HP 6.5 HP ПУМПА 2 KW 3 KW E*3800 2500 ГЕНЕРАТОР
КЛУЧНИ ОСОБИНИ И СПЕЦИФИКАЦИИ :
3 ПАРЧИЊА ПАК, ДОАЃААТ СО :
ГАС ,GOVENOR ПРОЛЕТ & РОД
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА ХОНДА GX140 GX160 GX200 И ПОВЕЌЕ .
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ЗАМЕНЕТЕ ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 ПОСТАВУВА X ГАС ,GOVENOR ПРОЛЕТ & РОД
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Клучни карактеристики

Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
2KW 3KW E*2500 3800 ГЕНЕРАТОР
Место на Потекло:
Кина
MPN:
16555-ZE1-000 , 16561-ZE1-020, 16562-ZE1-020

Слични производи во категоријата