• Неодамнешно
Fujian Lijia мотор за трактор, на вртат SL2100T,SL2105T цилиндар на главата, дел број:

Fujian Lijia мотор за трактор, на вртат SL2100T,SL2105T цилиндар на главата, дел број:

DEN 4656.00

Количината на стоката
Това е достапна


Дел име : цилиндар на главата
Погоден за LIJIA се вртат мотор модел : SL2100 T, SL2105 T
ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ НАПОМЕНЕ И ТОА Е ЗА ВРТАТ КОМОРА НА МОТОРОТ! ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ КАЈ НАС КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ СО ЦЕЛ ЗА МОТОРОТ МОДЕЛ И ТОВАРНИ ПОЛНЕЊЕ.
(1980)

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
SL2100T,SL2105T
Материјал:
леано железо
Бренд Име:
AgroTALK
Тип:
Моќ Алатка Делови
is_customized:
No

Слични производи во категоријата