• Неодамнешно
Трговија на големо Нови заштита на Животната средина пластична база од не ' рѓосувачки челик скара месо маринада инјектор игла 1OZ 2OZ 1000PCS

Трговија на големо Нови заштита на Животната средина пластична база од не ' рѓосувачки челик скара месо маринада инјектор игла

DEN 10944.00

Количината на стоката
Това е достапна


1,Epacket бесплатен превозот
Европа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,
Ирска, Португалија, Унгарија
Азија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,Јапонија
Други : Нов Зеланд
2,се Проценува превозот време : 10-25 дена
3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата
Бесплатни Shiping : EPACKET
Пристигнување на следниве земји :
Новите стилови на повеќе еколошки пластична база
Луер Лизга повеќе цврсто заклучени шприц
3-инчен должина marinating игла, од не ' рѓосувачки челик
2holes на спротивната страна совршен за голем маринада дистрибуција
Совети :
Кина до Русија треба целосно име и презиме
Плаќање
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена.
2. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака.
Повратни информации
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации во времето.
Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или
отворен спор.
Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, па Ние може да го поправам и да бидете среќни

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Луер Се Лизга

Слични производи во категоријата