• Неодамнешно
2 Круг Telescoping Инспекција Огледало се Прошири на 28 Перница Зафат Рачка за Механика автомобил поправка

2 Круг Telescoping Инспекција Огледало се Прошири на 28 Перница Зафат Рачка за Механика автомобил поправка

DEN 149.28

Количината на стоката
Това е достапна


ТЕСТИРАЊЕ ОГЛЕДАЛО
Discription : Користење на висок квалитет на телескопски цевка материјал, со Hd одраз огледало површина, главно се користи за автомобил инспекција, погодно за откривање и прикажување.
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние бесплатен превозот во земји во одбраната. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш брод вашата предмети од DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ и ЕМС (5-8 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SIJIBOSI
Број На Модел На:
BS521423
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Употреба:
главно се користи за автомобил инспекција

Слични производи во категоријата