• Неодамнешно
Практична Прекрасна Дома Декор Отворено Преносни Симпатична Мини Цртан Филм Го Бирате Бројот Тркалезна Маса Будилник

Практична Прекрасна Дома Декор Отворено Преносни Симпатична Мини Цртан Филм Го Бирате Бројот Тркалезна Маса Будилник

DEN 109.44

Количината на стоката
Това е достапна

Функција :
1.Мини слатката мала маса, се погодни да се носат.
2. Мода и издржливи.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет inlcuding : 1 X будилник

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Meboyixi
Материјал:
Метал
Функција:
Антички Стил
Дисплеј Тип:
Игла
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Класичен
Екран Тип:
Игла
Обликот:
Кружни
Форма:
Единствен Лик
Тип:
Аларм Часовниците
Број На Модел На:
JJ1909-01_yc
Тежина:
60g

Слични производи во категоријата