• Неодамнешно
  • -21 %
2018 најновите контрола на звук аларм часовниците 7/115 бои LED дисплеј температура календар дигитални шарени часовник 9001a-Часовник

2018 најновите контрола на звук аларм часовниците 7/115 бои LED дисплеј температура календар дигитални шарени часовник 9001a-Часовник

DEN 1200.00
DEN 1519.68

Количината на стоката
Това е достапна


2018 најновите контрола на звук аларм часовниците 7/115 бои LED дисплеј температура календар дигитални шарени часовник 9001a-часовник
Описи :
1. 100% сосема нов,бела табла часовник.
2. Договор дизајн стил, часовникот за аларм.
3. Материјал : Пластика.
4. Време дисплеј : 12Ч/24 ЧАСА.
5. ° C/ ° F приказ на температура.
6. Аларм со "бип" траен за 60 секунди,поддршка 3 аларми најмногу поддршка викенд аларми.
7. Напојување : DC 5 V во .
8. Тоа, исто така, работи во звук контрола, уреди со покажувач на владата( контрола на Звук уреди со покажувач на режимот да може да го исклучи)
9. Две екранот начини : dp1-време
dp2-време/датум/ температура
10.Осветленоста прилагодливи : 25% -50% - 100%
11.Инфрацрвениот далечински управувач.
12.Led бои дисплеј со 3 начини : 1 боја дисплеи(можете да изберете боја ви треба)
7 бои циклус на екранот
115 бои циклус на екранот
13. Големина : 234 х 94 x 28mm(Должина x Висина x Дебелина)
14. Боја : Бела табла со црно/бело страна
Пакетот вклучува :
1 x часовник
1 x USB кабел
1 x англиски мени
ПЛАЌАЊЕ : ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена Ние само ќе брод го објектот за да ја адресата што ја остави во Ali Express ПРЕВОЗОТ : Вашата цел ќе бидат обработени wihtin 24 часа. Пост Воздух Mail 7-30 дена, EMS 5-10 дена, Fedex 3-4days, DHL, или ПРОЗОРЦИ 3-6 дена. Внимание : ние ќе напишам пониска вредност на пратката да се избегне сопствени даночни Гаранција : Две години гаранција,било други прашања ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации за нас. и ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..

Клучни карактеристики

Тип:
Аларм Часовниците
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Тежина:
345g
Ширина:
94mm
Стил:
Модерна
Екран Тип:
LED
Дијаметар:
0mm
Функција:
Акустична Контрола На Сетилните
Број На Модел На:
9001a-часовник
Обликот:
Плоштад
Функција:
Календари
Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
xyzTime
Должина:
234mm
Форма:
Единствен Лик
боја:
Бела табла со црно/бело страна
алармот:
Со викенд алармот
далечинскиот:
инфрацрвениот далечински управувач
Осветленоста:
Поддршка прилагоди 100%/50%/25%

Слични производи во категоријата