• Неодамнешно
  • -9 %
9.6x5 електромагнетни ѕвончето 5VDC активни автомобил табла smart вратата гуми притисок мерач 9650

9.6x5 електромагнетни ѕвончето 5VDC активни автомобил табла smart вратата гуми притисок мерач 9650

DEN 393.00
DEN 432.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZHIPU
Тип:
ѕвончето

Слични производи во категоријата