• Неодамнешно
  • -19 %
Ноќен клуб Машки Пејачка, ДИЏЕЈ, Маскирна Колаж Хип Хоп Бејзбол Јакна Мажите Фаза Покаже Додатоци Обичај Носии

Ноќен клуб Машки Пејачка, ДИЏЕЈ, Маскирна Колаж Хип Хоп Бејзбол Јакна Мажите Фаза Покаже Додатоци Обичај Носии

DEN 1866.00
DEN 2303.52

Количината на стоката
Това е достапна


Мерења :
1.Навестување за изборот на соодветна големина, користат слични облека да се споредат со големина.
2.Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на
јакна големина
големинарамо-градитедолжина M : 43cm/16.9inch94cm/37.0inch-64cm/25.2inch L : 44cm/17.3inch-98cm/38.6inch65cm/25.6inch XL : 45см/17.7 инчен-102cm/40.2 инчен-66cm/26.0 инчен XXL : 46cm/18.1 инчен106cm/41.8 инчен67cm/26.4 инчен 3 XL : 47cm/18.5 инчен110cm/43.3 инчен-68cm/26.8 инчен 4 XL : 48cm/18.9 инчен114cm/44.9 инчен-69cm/27.2 инчен 5 XL : 49cm/19.3 инчен118cm/46.5 инчен-70cm/27.6 инчен 6 XL : 50cm/19.7 инчен122cm/48.1 инчен-71cm/28.0 инчен
панталона големина големинапојасхипдолжина M : -78cm/30.7inch-94cm/37.0inch-98cm/38.6inch L : 82cm/32.3inch-98cm/38.6inch-99cm/39.0inch XL : 86cm/33.9 инчен-102cm/40.2 инчен-100cm/39.4 инчен XXL : 90cm/35.4 инчен106cm/41.8 инчен-101cm/39.8 инчен 3 XL : 94cm/37.0 инчен110cm/43.3 инчен-102cm/40.2 инчен 4 XL : 98cm/38.6 инчен114cm/44.9 инчен-103cm/40.6 инчен 5 XL : 102cm/40.2 инчен-118cm/46.5 инчен-104cm/41.0 инчен 6 XL : 106cm/41.8 инчен-122cm/48.1 инчен-105cm/41.4 инчен
рачно изработени мерење постои 1-3cm грешка,
ве молиме да се разбере ве Молиме изберете во зависност од големината на табелата.
Ова е Азија големина помала од Европска големина.
Ако не ја знаете вистинската големина. Сите производи во продавницата се Азиските големина. Азија големина е помала од Европска големина. Ве молиме изберете во зависност од големината на маса. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со сервисот. Ако сте задоволни со нашите производи. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди . Ако примите производ не ми се допаѓа. Можете да го контактирате овластениот сервис. Ние може да се разговара на начин да се справи со. Режимот на транспорт на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 7-30 дена, Epacket 7-30 дена. Ali Express Стандард Превозот 7-30 дена. EMS 3-15 дена DHL 3-10 дена Поштенски стареење е нестабилна, а понекогаш и таму ќе биде пакет заостанати. Предизвикува транспорт време да биде премногу долг. Ве молиме да се разбере! Ако ви е потребна за другите начини на транспорт. Можете да го контактирате овластениот сервис

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Хип Хоп
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
SK32
Декорација:
Spliced
Маскирани:
No
Бренд Име:
EMAIGI
Манжетната Стил:
Конвенционалните

Слични производи во категоријата