• Неодамнешно
  • -43 %
Rlyaeiz 2018 Пролет, Есен Тексас Јакна Мажите Секојдневен Бренд за Облека во Сина Боја Мажите е Еден Гради Фармерки Јакни Машки Капути XXL

Rlyaeiz 2018 Пролет, Есен Тексас Јакна Мажите Секојдневен Бренд за Облека во Сина Боја Мажите е Еден Гради Фармерки Јакни Машки

DEN 1248.00
DEN 2188.80

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата Продавница
Rlyaeiz 2018 Пролет, Есен Тексас Јакна Мажите Секојдневен Бренд за Облека во Сина Боја Мажите е Еден Гради Фармерки Јакни Машки Капути XXL
Година : 2017
Бои : Како се покаже во слики
Материјали Информации : Памук
Големина Грешка : 2-4 см ,1 инч=2.54 см,
Единица : cm
Ние ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС/Евра големина.
Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по уплатата.
Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.
блузи должина биста ракав рамо М 64.5 106 63 43 L 66 110 64 44 XL 67.5 114 65 45 XXL 69 118 66 46
Начин на плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throught безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот начин :
1. Ние не бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа треба за 15-45 работни дена, нејзината зависи од дестинацијата. Ако не примате парцела во 45 дена од денот на испорака, pls контактирајте со нас да се провери, и ние ќе се прошири време за вас во прв пат.
2. Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди експрес сервис (DHL / Федекс / Aramex/ EMS) . Ќе мора да го плати превозот цена. За било какви прашања pls контактирајте со нас.
3. Нашата цена е не вклучуваат ДАНОК, ДДВ или други давачки, да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", со пониска вредност.
Услуга :
1. За било која причина, не се задоволи со стварта, да ја прифатиме враќа и размена во рок од 7 дена по добивање на објектот, но треба плати се врати превозот цена.
2. Ако објектот е дефектен, pls ни кажете веднаш за да го замени или поправи тоа. Ако не се достапни, ние ќе рефундирање на плаќање за вас.
3. Можете да контактирате со trademanager, или оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
Повратни информации :
1. Љубезно pls ни остави 5 ѕвезди оценка по купувањето ако сте ги задоволи нашите производи и услуги.
2. Љубезно pls контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ве задоволи.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BYS0328
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Тип:
Редовни
Бренд Име:
rlyaeiz
Маскирани:
No
Стил:
Англија Стил
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
машки јакни
боја:
Сина
Големина на:
M,L,XL,XXL

Слични производи во категоријата