• Неодамнешно
  • -25 %
YuWaiJiaRen Пролет Јакна Мажите Маскирна Воена Тактичка јакни Маскирани Лабава Патент Кавер-Армијата Облека Плус Големина М-5XL

YuWaiJiaRen Пролет Јакна Мажите Маскирна Воена Тактичка јакни Маскирани Лабава Патент Кавер-Армијата Облека Плус Големина М-5XL

DEN 2016.00
DEN 2688.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
YuWaiJiaRen
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Воени
Јака:
Пак надолу Јака
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Маскирна
Јака Тип:
Маскирани
Погоден Сезона:
Есен
Шема:
Маскирна

Слични производи во категоријата