• Неодамнешно
  • -22 %
Нова Пролет Есенска Јакна Палта за Мажи Бизнис Секојдневен Згусне Тенок Одговара Облека Мажите Outerwear Casaco Masculino М-4XL

Нова Пролет Есенска Јакна Палта за Мажи Бизнис Секојдневен Згусне Тенок Одговара Облека Мажите Outerwear Casaco Masculino М-4XL

DEN 1161.00
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нова Пролет Есенска Јакна Палта за Мажи Бизнис Секојдневен Згусне Тенок Одговара Облека Мажите Outerwear Casaco Masculino М-4 XL
Забелешка : Азија Големина обично е 1-2 големина помала од Европа/НИ големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете големина големи,ако не сте сигурни, нека се знае вашата висина и тежина, за да ви помогне референца. Им овозможи на боја, сликата што се прикажува на веб страната на проектот од страна на многу фактори, како што се на екранот и осветлувањето, камера агли, итн., но ние гарантираме стил е исто како што сликите покажуваат.
Како рачни мерни податоци! Така 1-2.5 см, на грешка!
Должина
(cm) Биста
(cm) Рамо(cm) Ракав
(cm) - M 64 102 43.5 62 - L 66 106 45 63.5 - XL 68 110 46.5 65 - XXL 70 114 48 66.5 - 3 XL 72 118 49.5 68 - 4 XL 74 122 51 68 -

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
h68
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Руно
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
DQIYU
Стил:
Паметни Повик
Манжетната Стил:
Rib ракав
Шаблон Тип:
Argyle
Јака:
Стенд
боја:
Црна,сина
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL
Сезоната:
Пролет,Есен
Тип На Објект:
Jakcet Мажи
Висок квалитет:
адвокатско јакни и палта
Мажите Cothing:
повик јакна мажи
нови пристигнување:
casaco masculino

Слични производи во категоријата