• Неодамнешно
  • -12 %
L29 Голема Миленичиња Куче Занитвам Јака Зачинети Начичкана Рака Pitbull Јака СТП Кожа Панк Ѓердан Милениче производи

L29 Голема Миленичиња Куче Занитвам Јака Зачинети Начичкана Рака Pitbull Јака СТП Кожа Панк Ѓердан Милениче производи

DEN 464.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.5 CM Одговара за Куче Вратот Обемот околу 55 ~ 65 CM Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.L29 Голема Миленичиња Куче Занитвам Јака Зачинети Начичкана Рака Pitbull Јака СТП Кожа Панк Ѓердан Милениче производи Карактеристики Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Кожа Боја : Црна, Црвена Водоотпорен, Нечистотија-Отпор ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. Напомена : Бидејќи оваа јака заковки украс, во транспортниот процес може да се притисне во јака занитвам cortical површина, вовлекување, но не влијае на севкупниот изглед и употреба Големина (ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance) Ширина S : 7.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.5 CM Одговара за Куче Вратот Обемот околу 45 ~ 55 CM L : 7. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Светла,Персоналните
Шема:
Цврста
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Тип:
Јаки
Куче Поводник Тип:
Никој
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
боја:
Црвена, Црна
Функција:
Мода, Лесен, Удобен, Симпатична
погоден:
Голема/Средна куче, мачка
Двострано изложеност:
Yes
Пакет:
opp
Шема:
L29 Занитвам Прстен на моделот
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата