• Неодамнешно
  • -10 %
Dragon Ball Z Мини Кристал Топки 25мм 2.5 cm 7 Ѕвезди Esferas Del ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки 7pcs/set

Dragon Ball Z Мини Кристал Топки 25мм 2.5 cm 7 Ѕвезди Esferas Del ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки 7pcs/set

DEN 648.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Можете Да Добиете Тука.
Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ние Ќе ви донесе СРЕЌА!
.сите проблеми може да се решат. Ви благодариме.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.Оваа Ставка Во Парк Сега И Го Испрати Со Нова Состојба.
Dragon Ball Z Мини Кристал Топки 25мм 2.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве Молиме Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ. "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).Сите проблеми може да се решат.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Секој Електричен Играчки Без Батерија.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
АНА RUSSE
Предупредување:
dragon ball
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
2.5 cm
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/12
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
Аниме
Тема:
Филм & TV
Големина:
25mm
dragon ball:
dragon ball
Аниме:
Аниме
акција фигура:
акција фигура
brinquedos:
brinquedos
juguetes:
juguetes
аниме слика:
аниме слика
brinquedo:
brinquedo
Слика:
Слика
акција фигури:
акција фигури
Esferas Del Змеј:
Esferas Del Змеј

Слични производи во категоријата