• Неодамнешно
  • -9 %
Со Пакет Јапонија Аниме Цртан филм Меч Уметност Онлајн Asuna ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка 14CM Биро врвот Декорирани Кукли

Со Пакет Јапонија Аниме Цртан филм Меч Уметност Онлајн Asuna ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка 14CM Биро врвот Декорирани

DEN 873.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : за 14cm
Материјал : PC
Боја : како на слики
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.

Клучни карактеристики

боја:
нема оригинална кутија, со оригинална кутија
Број На Модел На:
T0738
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Пол:
Момчиња
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
5+
Материјал:
Пластични
Големина:
14cm
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Димензии:
за 14cm
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
ThinkEasy
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Слични производи во категоријата