• Неодамнешно
1:18 Diecast Модел на Шкода Octavia Combi 2017 Браун Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци

1:18 Diecast Модел на Шкода Octavia Combi 2017 Браун Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци

DEN 4310.40

Количината на стоката
Това е достапна


1. Умре-фрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓународниот транспорт. Некои делови се лесно да се повлече назад од страна на лепак.
2. Стр закуп кажете ни јас f треба детали фотографии пред пратката , ние ќе ги земе за вас.
3. Ако ви треба некој модел на автомобили или БРЕНДОВИ кои не можете да најдете во нашата продавница, ве молиме да ни кажете, ние ќе ги презентираат за вас.


Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Тип На Објект:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
занает колекција
Димензии:
24*10*9cm
Со Анимација Извор:
Кина
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
Метал
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/18
Тема:
Автомобил
Тежина:
2KG
Функции:
Openable моторот покритие, liftback багажникот, 4 врати

Слични производи во категоријата