• Неодамнешно
1:18 Diecast Модел на Kia К3 Сребро Алуминиум Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци Cerato Форте

1:18 Diecast Модел на Kia К3 Сребро Алуминиум Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци Cerato Форте

DEN 3590.40

Количината на стоката
Това е достапна


1. Умре-фрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓународниот транспорт. Некои делови се лесно да се повлече назад од страна на лепак. Стр закуп кажете ни јас f треба детали photosbefore пратката , ние ќе ги земе за вас.
2. Ако ви треба некој модел на автомобили или БРЕНДОВИ кои не можете да најдете во нашата продавница, ве молиме да ни кажете, ние ќе ги презентираат за вас.


Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Тип На Објект:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
занает колекција
Димензии:
24*10*9cm
Со Анимација Извор:
Кина
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
Метал
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/18
Тема:
Автомобил

Слични производи во категоријата