• Неодамнешно
  • -21 %
Аниме Code Geass Оригиналната BANDAI Робот Духови Бр 225 Акција Фигура - Guren Тип-02 (Kouichi Модел Рака Опремена)

Аниме Code Geass Оригиналната BANDAI Робот Духови Бр 225 Акција Фигура - Guren Тип-02 (Kouichi Модел Рака Опремена)

DEN 3143.00
DEN 3978.24

Количината на стоката
Това е достапна

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Bandai
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
Роботот Духови
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 14 години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Димензии:
Прибл. 12.5 цм Висина
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
Approx. 12.5cm Tall
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS

Слични производи во категоријата