• Неодамнешно
  • -5 %
5 Во 1 Акција Фигура Подароци На Децата Играчки Трансформација Робот Моќ Ranger Megazord

5 Во 1 Акција Фигура Подароци На Децата Играчки Трансформација Робот Моќ Ranger Megazord

DEN 707.00
DEN 743.52

Количината на стоката
Това е достапна

5 Во 1 Акција Фигура Подароци На Децата Кукла Играчки Трансформација Dinozord Робот Моќ Ranger Megazord
Megazord Слика Големина : 24*8.5*23cm
-Далеку од анксиозност, во радост
,
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TOUCHMEL
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Момчиња
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Големина:
25cm,One Size,M
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Механички Животинско
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Димензии:
24*85*23CM
Предупредување:
No
Број На Модел На:
SL372260
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12
Спецификации:
24*8.5*23CM
Стоковните 3c Автентикација Кодот:
2016152203017126
Моќ Ranger Megazord:
Трансформација Робот
акција фигура:
Подароци На Децата Играчки

Слични производи во категоријата