• Неодамнешно
1/6 Скала Азија Убава Женска Глава Sculpt Дух Приказна Ванг Zuxian Главата Резба Модел Играчки за 12 инчи Бледо PH Фигура на Телото

1/6 Скала Азија Убава Женска Глава Sculpt Дух Приказна Ванг Zuxian Главата Резба Модел Играчки за 12 инчи Бледо PH Фигура на

DEN 2735.52

Количината на стоката
Това е достапна


1/6 Скала Азија Убава Женска Глава Sculpt Дух Приказна Ванг Zuxian Главата Резба Модел Играчки за 12 инчи Бледо PH Фигура на Телото
Додатоци опис :
Женски губење на главата x 1 (ПВЦ)
Сите Капацитети се 1/6 Скала

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Само се вклучени главата
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Број На Модел На:
SL6216
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
МАК
Големина:
1/6

Слични производи во категоријата