• Неодамнешно
  • -40 %
1pc Minecraft Оружје Играчки Пиштол Меч Изберете Секира Minecraft Игра Реквизити Модел Играчки Детска Играчки #E

1pc Minecraft Оружје Играчки Пиштол Меч Изберете Секира Minecraft Игра Реквизити Модел Играчки Детска Играчки E

DEN 124.00
DEN 207.36

Количината на стоката
Това е достапна


1pc Minecraft Оружје Играчки Пиштол Меч Изберете Секира Minecraft Игра Реквизити Модел Играчки Детска Играчки #E
Материјал : Пластика
Боја : шарени
Големина : 20 - 60 CM
Пакет : Opp пакет

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
no
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
S
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Скала:
1/60
Димензии:
Околу 45*10см
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
Јаде
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Бренд Име:
TuKIIE
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
боја:
шарени
Стил:
Кул
Материјал:
Пластични
Смешни:
подарок
Пакет:
OPP пакет

Слични производи во категоријата