• Неодамнешно
Топла играчки бебе ѓаволот зраци летање зраци Манта ray Симулација модел Морски Животни Море деца подарок образовни реквизити Акција Фигури

Топла играчки бебе ѓаволот зраци летање зраци Манта ray Симулација модел Морски Животни Море деца подарок образовни реквизити

DEN 220.80

Количината на стоката
Това е достапна


Нарачката до 40 ќе брод преку DHL. Бесплатни DHL област, како листа.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
124-490
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
како по големина на фотографија
Животни:
Море Живот
Предупредување:
>3years стари
Тема:
Животни
Бренд Име:
SCHESS
Пол:
Унисекс
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Големина:
27*13.5*9CM

Слични производи во категоријата