• Неодамнешно
  • -5 %
ПВЦ слика кукла украси cartton леопард модел подарок 5PCS//SET

ПВЦ слика кукла украси cartton леопард модел подарок 5PCS//SET

DEN 1637.00
DEN 1723.20

Количината на стоката
Това е достапна


sizeca12cm висока ,раката и ногата е подвижен пакет : opp вреќа
материјал : еко-пријателски пвц
може да имаат малку недостаток.

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Тема:
Животни
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Предупредување:
Yes
Бренд Име:
Gosnell
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ

Слични производи во категоријата