• Неодамнешно
1:18 Diecast Модел за ГМ Кадилак XTS 2014 Сива Седан Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци ATS

1:18 Diecast Модел за ГМ Кадилак XTS 2014 Сива Седан Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци ATS

DEN 3590.40

Количината на стоката
Това е достапна


1. Умре-фрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓународниот транспорт. Некои делови се лесно да се повлече назад од страна на лепак.
2. Стр закуп кажете ни јас f треба детали фотографии пред пратката , ние ќе ги земе за вас.
3. Ако ви треба некој модел на автомобили или БРЕНДОВИ кои не можете да најдете во нашата продавница, ве молиме да ни кажете, ние ќе ги презентираат за вас.


Клучни карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 години
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Кина
Завршување Степен:
Готови Производи
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
25*10*9cm
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
занает колекција
Скала:
1/18
Тема:
Автомобил
Функции:
Openable моторот покритие, багажникот, 4 врати

Слични производи во категоријата