• Неодамнешно
Ексклузивно Funko поп X-Сила Сива Deadpool #111 Винил Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка со Оригинална Кутија

Ексклузивно Funko поп X-Сила Сива Deadpool 111 Винил Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка со Оригинална Кутија

DEN 1170.24

Количината на стоката
Това е достапна


Ексклузивно Funko поп X-Сила Сива Deadpool
Официјално Licenced Funkos
Место на потекло : САД
Големина на слика : за 9cm
Функција : Peoducts пристигне во совршена состојба, чија материјал е 100% Нов, Овластени Funkos
Предности : 1.Користење Побрз за испорака метод со следење на услугата, 2.Пакување внимателно за да се избегне оштетување,3.За време на испорака.
Пакетот вклучува : 1 x Сл одликува со оригинална кутија.
Подобрена пакет за да се избегне оштетување за време на превозот

Клучни карактеристики

Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
10cm
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Кукли Тип:
Модел
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
funko
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Винил Кукла
Официјално лиценцирани:
Yes
Место на Потекло:
САД

Слични производи во категоријата