• Неодамнешно
Авто Резервни Делови Кондензирање за Chery Tiggo

Авто Резервни Делови Кондензирање за Chery Tiggo

DEN 2304.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ќе прогласи 10 ДОЛАРИ на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки.Големина : 697*400*20mm
Основни Детали : Condener Модел Chery Tiggo Condenser Type Паралелно тече Големина 697*400*20mm
Слики како што се покаже подолу :
Внимание :
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако ќе плаќање е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Тип : кондензаторот
3. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус.
Гаранција :
Ние обезбедуваме 12-месечно бесплатно одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.Кондензаторот Модел : Chery Tiggo
2. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел.Condenser Type : Паралелни токови
4. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани, доколку вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!
. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Кондензатори & Испарувачи
Бренд Име:
WNRLN
Објектот Тежина:
8kg
Кондензаторот Модел :
chery tiggo
Големина:
697*400*20mm
is_customized:
Yes
Боја Име:
Сребро.

Слични производи во категоријата