• Неодамнешно
  • -15 %
НОВ ЗАДЕН централната КОНЗОЛА ВОЗДУХОТ се ПРОПУСТЛИВИ 1TD819203A За Фолксваген TOURAN 03-15 CADDY 2004-2015

НОВ ЗАДЕН централната КОНЗОЛА ВОЗДУХОТ се ПРОПУСТЛИВИ 1TD819203A За Фолксваген TOURAN 03-15 CADDY 2004-2015

DEN 816.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилни Модели* За Touran 2003-2015 За Caddy 2004-2015

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
GZCHX2010

Слични производи во категоријата