• Неодамнешно
  • -20 %
Gsou снег За жените Скијање аикидо јакна Панталони за девојки зима Водоотпорен отворен ски одговараат на жените спортски јакна

Gsou снег За жените Скијање аикидо јакна Панталони за девојки зима Водоотпорен отворен ски одговараат на жените спортски јакна

DEN 4608.00
DEN 5760.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме изберете боја според вашиот choosed слика. Ако не знаете како да се избере големината , ве молиме да се направи ред и ме остави порака за вашата Висина и Тежина ,ние ќе се според вашата порака превозот твоите најдобри големина за вас.Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Аикидо
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат,Најлон,Бамбус Влакна,Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
GSOU-32
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Gsou Снег
Windproof водоотпорен коефициент:
10000
Погоден за публиката:
Ски mountaineering одење на риболов, велосипедизам
Топло коефициент:
-35 степени
Производ продажба точка:
Windproof водоотпорен дише топло

Слични производи во категоријата