• Неодамнешно
  • -41 %
3 во 1 Магнетни Кабел за Микро USB Тип C USB-C Податоци Полнење Брзо Адаптер за Полнење за Samsung Note8 S8 Плус За iPhone X 6 7 8 Плус

3 во 1 Магнетни Кабел за Микро USB Тип C USB-C Податоци Полнење Брзо Адаптер за Полнење за Samsung Note8 S8 Плус За iPhone X

DEN 419.00
DEN 709.92

Количината на стоката
Това е достапна


3 приклучете Магнетни Кабел за Микро USB Тип C USB-C Податоци Полнење Магнет Брзо Полнење Кабел за Samsung А5 2017 S8 Плус За i Phone 6 7
Спецификација :
Тип : за Android/ i Phone/ за Тип-C Магнетни Микро USB Кабел
Материјал : Метал
Живот Време : До 30000+
Кабел Должина : 100cm
Адаптер Големина : 10.5*4.40 mm
LED Индикатор за Светло
Боја На Располагање : Сребро , Злато , Злато Се Зголеми, Црвена, Црна
Функција :
2.4 високо тековната Магнетни Микро USB Кабел
Интелигентен автоматски исклучете заштита
Автоматско позиционирање, без главата или недостатоци
Магнетни адсорпција, тест 30000 пати, без насилство вклучен
Пионер во интелигентни магнетни молња кабел
Компатибилен со :
За i Phone : за i Phone X /8/8 Plus/7/7 Plus6 S/6 Plus/6/SE/5/5В/5 S
за i Pad 4 генерација/Ер/Air2/Мини/Мини 1/Мини 2
За Android : за Samsung Галакси S2 S3 S4 S5 S6 S6 Работ S7/S7 Работ Забелешка 2 3 4 5 за Мото,за HTC, за Sony, за LG, за Nokia, за Blackberry, за Nexus
За Тип-C : за Nokia N1 / за Lumia 950, за Huawei Nexus / P9, за LG G5, за Xiaomi 4 C /5,за Meizu Про 5/6, за ZUK Z1,за Oneplus 2/3, за Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 S8 Плус Забелешка 8
Пакет :
1 x Магнетни Кабел
1 x " За Типот C USB приклучок
1 x За Микро USB приклучок
1 x За i Phone приклучок

Клучни карактеристики

Излезниот Напон:
2.4 На
Бренд Име:
Baolx
Влезен Напон:
5V
Број На Модел На:
3in1
Име На Модел:
3in1 Магнетни usb кабел
Компатибилен со 1:
За Микро USB Андроид Мобилен Телефон
Компатибилен со 2:
За Samsung A3 А5 О7 2017 S8 Note8 USB-C Тип USB
Компатибилен со 3:
За iPhone X 5 5c 5s 6 6 плус 6s 6s плус 7 7 плус 8 Плус
функција 1:
2.4 високо тековната Магнетни Микро USB Кабел
Карактеристика 2:
Интелигентен автоматски исклучете заштита
функција 3:
Автоматско позиционирање, без главата или недостатоци
Функција:
Полнење & Пренос

Слични производи во категоријата