• Неодамнешно
19V 2.15 лаптоп ac адаптер за полнач IU40-11190-011S за Acer Стремат Е1-570 Е1-570G Е1-572 Е1-572G Е1-572P Е1-572PG E3-111 E3-112

19V 2.15 лаптоп ac адаптер за полнач IU40-11190-011S за Acer Стремат Е1-570 Е1-570G Е1-572 Е1-572G Е1-572P Е1-572PG E3-111 E3-112

DEN 685.92

Количината на стоката
Това е достапна

19 V 2.15 лаптоп ac адаптер за полнач IU40-11190-011 S за Acer Стремат Е1-570 Е1-570 G Е1-572 Е1-572 G Е1-572 P Е1-572 PG E3-111 E3-112
Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 40 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.15 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (со ЕУ приклучок) Слики :

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
E1-432P
Компатибилен Бренд:
За acer
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.15 На
Приклучок Тип:
за сите

Слични производи во категоријата