• Неодамнешно
  • -35 %
Адаптер За Fujitsu Siemens Esprimo V5505 ADP-65HB АД Лаптоп AC адаптер за Полнач Напојување

Адаптер За Fujitsu Siemens Esprimo V5505 ADP-65HB АД Лаптоп AC адаптер за Полнач Напојување

DEN 564.00
DEN 867.84

Количината на стоката
Това е достапна


Адаптер За Fujitsu Siemens Esprimo V5505 ADP-65 HB АД Лаптоп AC адаптер за Полнач Напојување
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 20 V / 3.25 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Адаптер За Fujitsu Siemens Esprimo V5505 ADP-65 HB АД Лаптоп AC адаптер за Полнач Напојување
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
3.25 На
Излезниот Напон:
20v
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм x 2,5 mm
is_customized:
Yes
Излез:
20v 3.25 на
гаранција:
3 Години

Слични производи во категоријата