• Неодамнешно
  • -11 %
FEELDO 50Pcs BAY15D 1157 P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка #FD-2721

FEELDO 50Pcs BAY15D 1157 P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка

DEN 909.00
DEN 1021.44

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Модел : P21/5 W 7225 1157 S25 BAY15d Категорија : Блескаво-минијатурни светилки База : BAY15d Стакло : S8 (S25) светла боја : топло бела (4300 K) Напон : 12 V Моќност : P21/5 W со Вжарено : C6/C6 Fil.оие. : 6.86 ohm Лесно да се инсталира Цел : Може замена на Обратна Светлина и Копија Светла, Пак Сигнал Светлина, Агол, Светлина, од Страна на Маркерот Светлина, Стоп Светло, Паркинг Светлина, Опашка Светлина, итн. Крстот Референца : 1157= 1016 1034 1076 1130 1154 1158 1493 2057 2357 2397 7528 Пакет :
50 x 7225 1157 P21/5 W BAY15d Јасно светилки

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Forte-Година:
2012,2011
Температура На Боја:
4300K
Kia Модел:
Форте
Објектот Тежина:
0.1
Интерфејс Тип:
Bay15d
Бренд Име:
FEELDO
Име На Модел:
2721
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Кочница Светла

Слични производи во категоријата