• Неодамнешно
Rockeybright 1pc LED багажниот Багажникот Светла за Peugeot 206 12V LED Внатрешни работи Светлина Footwell Багажникот Багажникот Ракавица Кутија Светилка

Rockeybright 1pc LED багажниот Багажникот Светла за Peugeot 206 12V LED Внатрешни работи Светлина Footwell Багажникот Багажникот

DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Т/T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.
Rockeybright 1pcs LED багажниот Багажникот Светла за Peugeot 206 12 V LED Внатрешни работи Светлина Footwell Багажникот Багажникот Ракавица Кутија Светилка
Спецификација :
Тип : LED багажниот Багажникот Светла
Материјал : Пластика
Објектот Боја : 6000k xenon бела
Моќност : 1.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
За Нас
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.
Превозот
Ние одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.8 W
Чипови : 4014 SMD
LED Количина : (за една компјутери) 18
Светла Боја : бела
Боја Temp : 6000 K
Напон : 12
Животниот век : Повеќе од 50,000 часа
Пакет :
1set =1pcs led багажниот светлина светилки во една кутија за продажба на мало
Карактеристики :
Позиција : Ракавица Кутија
Содржини : 2 Заврши Светилки
Број на Led диоди по светилка : 18
Технологија : SMD LED напојува со Epistar Чип
Боја : 6500k Мраз Троа
Гаранција : 1 Година Апликација :
за Peugeot 1007'04 ~ 09
за Peugeot 406 НОВА'95 ~ 04
за Peugeot 206 (Т1) '98 ~ 10
за Peugeot 407'04 ~ 10
за Peugeot 206+ (T3 E) '08 ~
за Peugeot 5008'09 ~
за Peugeot 207 (ВО) '06 ~
за Пежо 607'99 ~ 10
за Пежо 306 НОВА'97 ~ 99
за Пежо 607 NEM'04 ~ 10
за Peugeot 307'01 ~ 05
за Peugeot 806'94 ~ 01
за Peug Peugeot 1007'04 ~ 09
за Peugeot 406 НОВА'95 ~ 04
за Peugeot 206 (Т1) '98 ~ 10
за Peugeot 407'04 ~ 10
за Peugeot 206+ (T3 E) '08 ~
за Peugeot 5008'09 ~
за Peugeot 207 (ВО) '06 ~
fpr Пежо 607'99 ~ 10
за Пежо 306 НОВА'97 ~ 99
за Пежо 607 NEM'04 ~ 10
за Peugeot 307'01 ~ 05
за Peugeot 806'94 ~ 01
за Peugeot 307 НОВА'05 ~
за Peugeot 807'02 ~
за Peugeot 308'07 ~
за Peugeot RCZ'10 ~
за Peugeot 3008'09 ~
за Peugeot ЕКСПЕРТ 3'07 ~
за Peugeot 406 НОВА'95 ~ 04
за Peugeot 307 НОВА'05 ~
за Peugeot 807'02 ~
за Peugeot 308'07 ~
за Peugeot RCZ'10 ~
за Peugeot 3008'09 ~
за Peugeot ЕКСПЕРТ 3'07 ~
за Peugeot 406 НОВА'95 ~ 0
Фотографии од Peugeot led багажниот светилка
Руски клиенти Забелешка : ве Молиме пополнете ги твоето полно име кога цел.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress порака.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress.

Клучни карактеристики

Температура На Боја:
6500K
407-Година:
2010,2009,2006,2007,2008
Wattage:
1.8W
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
0.07
Тип На Објект:
Багажниот Светла
Бренд Име:
Rockeybright
Peugeot Модел:
407
Име На Модел:
LED багажниот Ракавица Кутија Светилка
Напон:
12V
Lumens:
400-420lm
Тип На Објект:
LED ДИОДА багажниот Ракавица Кутија Светилка
Точка име :
багажниот светлина
модели на автомобили 1:
За
автомобил светилка:
Автомобил LED Внатрешни Светла
Led количина:
18leds 4014 led чипови
боја:
Бела
Животен век:
Повеќе од 50000hours
Лумен:
400-420lm
Inout(na):
200mA
модели на автомобили 2:
За Peugeot 206/806/308

Слични производи во категоријата