• Неодамнешно
  • -14 %
20pcs T10 W5W ДОВЕДОА автомобил внатрешни работи светлина кочан маркер светилка 12V 194 501 сијалица оптоварување паркинг купола светлина бела авто за lada автомобил стил

20pcs T10 W5W ДОВЕДОА автомобил внатрешни работи светлина кочан маркер светилка 12V 194 501 сијалица оптоварување паркинг купола

DEN 784.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата SCRW。
3.000 часа, еднаква на 50years долг живот Осветленост : 200lm/сијалица Оценет Работен напон : DC 12 V Зрак Агол : 360° Крстот Референца : T10,W5 W,158,168,147,152,158,159,161,168,184,192,193,901,904,912,916,917,918,920,921,922,923,926,927 и многу Повеќе. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакет со сите компоненти и додатоци се вклучени. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот рок(во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно).
20x Canbus T10 LED светилки 12 V 2835 SMD АВТОМОБИЛ LED диоди Автомобил Внатрешни работи Светлина 194 168 W5 W LED Светилка бел автомобил стил
Главните Предности : Cnsunnylight гарантира висок квалитет со 2 години гаранција Висока Лумен излез 200 Lm/крушка, навистина се нарекува неверојатно висока осветленост Прилично Јасна Бела поставен бои што ви се допаѓа Едноставна инсталација Нема штета ако нормална, значи и долг живот Главни Карактеристики : Светлина, боја на располагање : Бела, Материјал : Метал Алуминиум Домување, ABS, ПРЕДВОДЕНА чипови Осветлување Извор : изграден со кориснички супер-светли LED чипови Нето тежина : 2g (нето тежина на 1pc на крушка) Живот : повеќе од 50. Ќе има некои одложи за одмор, како Национален Ден, Кинеската Пролет Ден и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да организира пратка по одмор крај, се надевам дека ќе може да се разбере. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производите не се како рекламира. Ако сè уште не може да плати за тоа, ве молиме да бидат слободни да контакт Aliexpress или ни за помош. Мора да се информирате каков дефект е и ни даде вашата цел број. E-пакет, обично трае 10-20 дена да дестинација
б. Нема исклучоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress или можете да одберете да имате замена. Предмети се испраќаат со 1-3 дена откако уплатата се потврдува. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни остави 5-ѕвезда повратни информации.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Astra-Година:
2008,2003,2002,2007,2004,2005,2000,2001,2006
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
48004
Wattage:
1.5W
Chevrolet Модел:
Astra
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Бренд Име:
YANF
Lumens:
2400Lm
Објектот Тежина:
78
Точка име :
Автомобил Оптоварување Страна Светилки Светилки за во Автомобил Опашка
Тип На Објект:
Царинење Светла
автомобил модел 5:
за Тојота / ФОЛКСВАГЕН / Фолксваген / Hyundai / Kia / Chevrolet / Mazda
автомобил модел 4:
За автомобили Хонда Граѓански Camry Carola Спогодба Toyota, Nissan
автомобил модел 3:
За Kia/hyundai/audi/ опел /ford/citreon/volvo/бенц/bmw и така натаму
автомобил модел 2:
За K2/К3/Граѓански/е корола/Altima/CRV/Cruze/RAV4/Fusion/Фокус/Camry
автомобил модел 1:
За Мерцедес/bmw/audi/ фолксваген /mazda/хонда/тојота/ford/gmc/hyundai/kia
Примена:
194 W5W 147 152 158 159 161 168 184 192
Напон:
12V
Погоден модел:
Автомобил Светлина Canbus W5W

Слични производи во категоријата