• Неодамнешно
  • -30 %
2 парчиња Висок Квалитет 1157 5630 33LED Кочница Престане да се Јават Копија Пак Сигнал Сијалица Бела 33SMD Авто Задните Обратна Светилки

2 парчиња Висок Квалитет 1157 5630 33LED Кочница Престане да се Јават Копија Пак Сигнал Сијалица Бела 33SMD Авто Задните Обратна

DEN 113.00
DEN 161.76

Количината на стоката
Това е достапна


MT0001040
Спецификација :
Приклучок Тип : 1157
Led Type : 5630
Led Количина : 33 SMD
Примена : Претвори Сигнал Светлина, Обратна Светлина, Копија Светлина, Кочница Светлина, Стоп Светло
Лесно да се инсталира
Зрак Агол : 360 степени
Напон : DC 12 V
Живот : До 20.000 часа
Боја : Бела
Пакетот вклучува : 2 парчиња x LED Сијалица
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Клучни карактеристики

Интерфејс Тип:
Никој
Бренд Име:
Mayitr
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
other
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.035 KG
Име На Модел:
led сијалица
Lumens:
Други

Слични производи во категоријата