• Неодамнешно
Гулаб Quail Јајце Режа Птица Машина Настроената Кујна Алатка Clipper Кујна Готви Алатка LX1381

Гулаб Quail Јајце Режа Птица Машина Настроената Кујна Алатка Clipper Кујна Готви Алатка LX1381

DEN 19536.00

Количината на стоката
Това е достапна

Гулаб Quail Јајце Режа Птица Машина Настроената Кујна Алатка Clipper Кујна Готви Алатка Големина : 14.3 CM Тежина : 31g Материјал на ножот : Нерѓосувачки челик

Клучни карактеристики

Тип:
Јајце Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Бренд Име:
linxikeji
Функција:
Јајце Stiring
Јајце Алатки Тип:
Јајце Slicers
Број На Модел На:
LX1381
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата