• Неодамнешно
  • -8 %
1PC ПП Пластични 5 Дупки Јајце Котел Steamer Алатка Микробранова Јајце Ловокрадците Шпорет Кујната Готвење Јајце Алатки OK 0364

1PC ПП Пластични 5 Дупки Јајце Котел Steamer Алатка Микробранова Јајце Ловокрадците Шпорет Кујната Готвење Јајце Алатки OK 0364

DEN 189.00
DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна


2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.,татко име.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме за вашиот поддржува. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1500568994) или да остават пораки. Тоа трае 5-7days да пристигнат. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.Ви благодариме за вашиот поддржува.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Член име : Јајце Ловокрадците
Материјал : ПП Пластични
Боја : бела
Големина : приближно 15.

Клучни карактеристики

Тип:
Јајце Алатки
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Tabletop / Преносни
Материјал:
Пластични
Функција:
Јајце Stiring
Јајце Алатки Тип:
Јајце Ловокрадците
Број На Модел На:
ok0364

Слични производи во категоријата