• Неодамнешно
10x Нови 2 во 1 16A 250VAC IEC320 Серија C19 Plug C20 Приклучок за Кабелот за Напојување

10x Нови 2 во 1 16A 250VAC IEC320 Серија C19 Plug C20 Приклучок за Кабелот за Напојување

DEN 1708.32

Количината на стоката
Това е достапна

DSHA Топла 2 во 1 16 A 250 VAC IEC320 Серија C19 Plug C20 Приклучок за Кабелот за Напојување
Отстранлив IEC320 C19 Plug IEC320 C20 Женски Конектор Приклучок.
боја : црна ,сребрена

Клучни карактеристики

Излез Тип На:
AC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
SZ-DSHA-I007165
Употреба:
камера за видео надзор

Слични производи во категоријата