• Неодамнешно
Многу 5pcs Нови Замена Sony PS2 7W SCPH-7000x или Sony PS2 9W SCPH-9000x Вози Ласерски Леќи на Пикап Лента Flex Кабел

Многу 5pcs Нови Замена Sony PS2 7W SCPH-7000x или Sony PS2 9W SCPH-9000x Вози Ласерски Леќи на Пикап Лента Flex Кабел

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

пакет : 5x за sony ps2 SCPH-9000x кабел Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.

Клучни карактеристики

Приклучок Тип:
за 9W SCPH-9000x, за 7W SCPH-7000x
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој

Слични производи во категоријата