• Неодамнешно
  • -10 %
ABS Тркала Брзина Сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ACTROS ATEGO AXOR ECONIC О TOURINO TOURO UNIMOG 0025422618 4410329230

ABS Тркала Брзина Сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ACTROS ATEGO AXOR ECONIC О TOURINO TOURO UNIMOG 0025422618 4410329230

DEN 1199.00
DEN 1332.00

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
0025422618
4410329230 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели :
МЕРЦЕДЕС БЕНЦ
TROFOM Авто Делови Co., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Компанијата е посветена на за домашни и странски клиенти со одличен производ перформанси, и доби многу добри клиенти афирмација и пофалби, и од страна на голем број мултинационални компании на глобалниот авто делови набавки систем.
Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.

Клучни карактеристики

Повторливост:
x
Чувствителност:
ТФ-A854
Бренд Име:
TROFOM
Мерен Опсег:
X
Резолуција:
0025422618 4410329230
линеарна:
x
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
x

Слични производи во категоријата