• Неодамнешно
  • -10 %
Пред Право ABS Тркала Брзина Сензор За NISSAN Sentra 2.0 2.5 L L 47910-ET000 47910-ZT00A 47910ET000 47910ZT00A 5S8478 ALS628

Пред Право ABS Тркала Брзина Сензор За NISSAN Sentra 2.0 2.5 L L 47910-ET000 47910-ZT00A 47910ET000 47910ZT00A 5S8478 ALS628

DEN 792.00
DEN 879.36

Количината на стоката
Това е достапна

l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2012 Nissan Sentra Обичај Седан Со 4 Врати 2.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година, Nissan Sentra Премиум Седан Со 4 Врати 2.0 L 1997 CC 122 Cu., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.0 L 1997 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2012 Nissan Sentra Емоции Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година, Nissan Sentra Емоции Седан Со 4 Врати 2. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2012 Nissan Sentra Елита Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 Nissan Sentra S Седан Со 4 Врати 2.0 L 1997 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Nissan Sentra Обичај Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година, Nissan Sentra S Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Nissan Sentra S Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година, Nissan Sentra Обичај Седан Со 4 Врати 2.0 L 1997 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 Nissan Sentra База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1997 CC 122 Cu.0 L 1997 CC 122 Cu.0 L 1997 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 Nissan Sentra SE-Р Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 Nissan Sentra SE-R Spec V Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 Nissan Sentra SL Седан Со 4 Врати 2.0 L 1997 CC 122 Cu.0 L 1997 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2012 Nissan Sentra SE-Р Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2488 CC 152 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Nissan Sentra SE-Р Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Nissan Sentra SE-R Spec V Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Nissan Sentra SL Седан Со 4 Врати 2.Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.

Клучни карактеристики

Мерен Опсег:
x
Hysteresis:
x
Чувствителност:
ТФ-A905
линеарна:
x
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Повторливост:
x
Резолуција:
47910-ET000 47910-ZT00A 47910ET000 47910ZT00A 5S8478 ALS628

Слични производи во категоријата