• Неодамнешно
  • -26 %
JLI 100pcs Точка Ротари Избрани Додаток Мелење Гума MountedGrinding Главата на Воланот Главата за Полнење За Dremel полски

JLI 100pcs Точка Ротари Избрани Додаток Мелење Гума MountedGrinding Главата на Воланот Главата за Полнење За Dremel полски

DEN 1598.00
DEN 2159.04

Количината на стоката
Това е достапна


Тема : Примена : се Користи на високо-брзински електрична мелница и пневматски алатки. Главно се користи за DIY брусење и полирање дрво, метал и мувла итн. Силна моќ мелење Хард-носење
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
JLI
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
XJMT100
Големина:
3mm
Тип:
мултифункционален
Месо тело дијаметар:
3мм
Вкупната Количина:
100pcs
Обликот:
Цилиндар/Куршум во облик на
Големина:
10мм, 8mm, 6mm, 5mm, 4mm
Материјал:
абразивни гума
Пакет:
пластична кутија
Должина:
40~45mm

Слични производи во категоријата