• Неодамнешно
  • -30 %
dophee 100PCS 1/4 Ронки 80# Пескарење Бендови W 10 Mandrel 1/8 месо тело Ротари Алатка Помине Вежба Битови Алатка Бесплатен Превозот

dophee 100PCS 1/4 Ронки 80 Пескарење Бендови W 10 Mandrel 1/8 месо тело Ротари Алатка Помине Вежба Битови Алатка Бесплатен Превозот

DEN 129.00
DEN 184.32

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : 100% сосема нов. Погоден за нокти како и педикир. Совршен додаток на песок, обликот, ритам, заврши мека, тешко шумата, fiberglass и повеќе. Гума проширување-тапан mandrels - слајд бендови во текот на тапан и стегнете завртка за да не се лизга одговара. Одлична за правење на телото работа во тесни простори, или сите видови на мали занаетчиски метал и дрво работи Може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти. За професионално студио употреба или домашна употреба. Големина (Пескарење Тапан) : Внатре Дијаметар : 6.35 mm блиску до (1/4 инчи). Висина : 13mm. Чакал (пескарење тапан) : 80#. Големина (Гума Mandrel) : Дијаметар : 6.35 mm блиску до (1/4 инчи). Гума должина : 6mm блиску до (1/4 инчи). Месо тело : 3.17 mm блиску до (1/8 инчи). Количина : 100 Pcs.
Пакет Се Вклучени Помине Вежба Пескарење Бендови X 100 Компјутери Песок Тапан X 2 Компјутери

Клучни карактеристики

Бренд Име:
dophee
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск

Слични производи во категоријата