• Неодамнешно
Должина 60mm Дијамант Burs Поставите DREMEL 8мм Цилиндрични Главата 6mm месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер, стакло

Должина 60mm Дијамант Burs Поставите DREMEL 8мм Цилиндрични Главата 6mm месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен,

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


Должина 60mm Дијамант Burs Поставите DREMEL 8мм Цилиндрични Главата 6mm месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер, стакло

Клучни карактеристики

Ронки:
2 парчиња, 10pcs, 20pcs
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Големина:
6mm shank
Број На Модел На:
no
Тип:
мелење глава

Слични производи во категоријата