• Неодамнешно
50 грама Jade ахат emery мелење паста килибар огледало полирање паста растворливи во вода вежба гипс

50 грама Jade ахат emery мелење паста килибар огледало полирање паста растворливи во вода вежба гипс

DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна

Полирани дијаманти паста и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато
Производот е растворлив во вода, погоден за фино полирање.
производи имаат уникатни карактеристики : ниска потрошувачка, фини честички, светлина брзо, добро се заврши. Состојки : дијамантски прав Облик : ставете Пакување материјал : PP5 Нето тежина : 50 g пакет:1pc Pls љубезно, истакна постојат 12 тип differentcoarse и парична казна фракции по желба . Пред својата цел, pls направи забелешка на код што треба или ќе го испрати по случаен избор!!!Благодарам многу !!!
W40#320 груба полирање
W28#600 груба полирање
W20#800 Обичните полирање
W14#1200 Обичните полирање
W10#2000 Обичните полирање
W7#300 Фино полирање
W5#4500 Фино полирање
W3.5#6000 Фино полирање
W2.5#10000 Фино полирање
W1.5# 13000 огледало полирање
W1.0# 18000 огледало полирање
W0.5#30000 огледало полирање

Клучни карактеристики

Материјал:
дијамант паста
Употреба:
Метал и стакло камен габи, итн
DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи во категоријата